Produkti

Lieljaudas akumulatori

Pramac izstrādā un nodrošina integrētu, sinerģisku, ilgtspējīgu un mērogojamu enerģijas uzglabāšanas risinājumu sistēmu. Mūsdienu dinamiskajā globālajā enerģētikas vidē, ko raksturo mainīgas enerģijas cenas, jaunas tehnoloģijas un mainīgas kultūras un vides prioritātes, Pramac ir apņēmies dot indivīdiem un organizācijām iespēju kontrolēt savas enerģijas attīstības iespējas.

Pramac enerģijas uzglabāšanas piedāvājuma pamatā ir patentētā enerģijas pārvaldības sistēma, kas optimizē enerģijas uzglabāšanas sistēmu veiktspēju un efektivitāti, gudri kontrolējot enerģijas plūsmu. Tā pastāvīgi uzrauga reāllaika parametrus, piemēram, enerģijas pieprasījumu, tīkla apstākļus un atjaunojamās enerģijas pieejamību, nodrošinot, ka enerģija tiek uzglabāta, sadalīta un izmantota pēc iespējas efektīvākā veidā.

Pramac C&I Storage Systems maina veidu, kā mēs pārvaldām enerģiju. Izmantojot enerģijas uzglabāšanas sistēmas kā virtuālās spēkstacijas, Pramac ļauj klientiem aktīvi piedalīties tīkla pārvaldībā. Šīs sistēmas nodrošina tīklam vērtīgus pakalpojumus, piemēram, slodzes maiņu, frekvences regulēšanu, sprieguma kontroli un tīkla stabilizāciju, bez nepieciešamības veikt plašus fiziskās infrastruktūras uzlabojumus. Šī novatoriskā pieeja dod klientiem iespēju aktīvi piedalīties enerģijas nākotnes veidošanā, veicinot tīkla stabilitāti un maksimāli palielinot atjaunojamo enerģijas avotu ekonomiskos un vides ieguvumus.

Nosūtīt
Paldies, Jūsu ziņa ir saņemta!