Par mums

Par mums

MŪSU SPĒKS IR PIEREDZĒ. PIEDZĪVOJIET ATŠĶIRĪGO.

Mūsu uzņēmuma vēsture ir sākusies Somijā, kur Exicon Finland Oy ar panākumiem darbojas jau daudzus gadus. EXICON BALTIC SIA ir daudzu plaši pazīstamu zīmolu oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

Mūsu priekšrocības ir ļoti plašs produktu sortiments, kas ļauj piedāvāt katra klienta vajadzībām piemērotākos risinājumus. Augsti kvalitātes un drošības standarti. Visi produkti ir atbilstoši sertificēti.

Mēs pārstāvam:

 

ASC GROUP
Nīderlandē bāzētais uzņēmums ASC Group ir viens no lielākajiem Eiropā alumīnija sastatņu ražotājiem. Produktu sortimentā Jūs atradīsiet klasiskos alumīnija torņus, alumīnija laipas, sastatnes specifiskiem darbiem – uz jumta, trepju telpās, oglekļa šķiedras torņus darbam pie augstsprieguma līnijām.

 

SCHAKE GmbH
Vācu ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu vēsturi ir plaši zināms visā Eiropā. Schake produktu sortimentā Jūs atradīsiet būvniecības aprīkojumu un iekārtas ceļu būvei, būvlaukumu nožogošanai un drošības nodrošināšanai tajos, teritoriju iežogošanas aprīkojumu, tranšeju sienu nostiprināšanai un citus būvniecībā nepieciešamos piederumus.

 

KRAUSE GmbH
Vēl viens vācu uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu vēsturi. Tā darbības galvenais virziens ir kāpšanas aprīkojuma ražošana pēc visaugstākajiem standartiem. Zīmols KRAUSE ir kļuvis par sinonīmu drošībai un augstai kvalitātei. Viņu ražotās ugunsdzēsības kāpnes, kā arī dažādu augstumu un veidu vienkāršās kāpnes kalpos gadiem!

ALSOLU S.A.
Franču uzņēmums, kurš specializējas margu ražošanā. Tā ražotās ® VECTACO zīmola margas paredzētas izvietošanai uz dažāda tipa ēku jumtiem. Ir gan brīvstāvošās margas ar atsvariem, gan parapeta margas, gan uz jumta seguma stiprināmās margas.

 

 

Sazinieties ar mums un PIEDZĪVOJIET ATŠĶIRĪGO!

Nosūtīt
Paldies, Jūsu ziņa ir saņemta!